Dedykowane dla mężczyzn u progu nowej drogi życia! Koszule ślubne wyróżniają się wyjątkową elegancją, spełniając wysokie standardy stawiane strojom ceremonialnym. Idealne przeszycia, wysokogatunkowe materiały, dostosowane typy kołnierzyków pozwalają na wybór odpowiedniego rozwiązania – pod kątem sylwetki, a także całej garderoby ślubnej. Proponujemy wybitnie szykowne koszule frakowe oraz smokingowe dedykowane odpowiednio do fraka i smokingu, jak również eleganckie koszule ślubne garniturowe.

Z uwagi na podniosły i wyjątkowo uroczysty charakter ceremonii zaślubin proponujemy koszule, które będą odpowiadały charakterowi okazji. Pewnym trafieniem, które zagwarantuje dobrą prezencję oraz będzie zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami savoir vivre jest biały, gładki model. Koszula ślubna powinna być jednolita – najlepiej biała, pozbawiona kieszeni na piersi i koniecznie z francuskimi makietami na spinki. To dodatkowy, elegancki detal, który nada dystynkcji. Wybierając nieco bardziej awangardowe ich wzory można ciekawie podkreślić swój charakter.

Proponujemy egzemplarze dedykowane do klasycznych garniturów, smokingów, fraków. Oferujemy modele w klasycznych krojach wykonane z wysokogatunkowych materiałów.

Prawdziwy szyk i klasa w wykwintnym wydaniu! Koszule do smokingu odznaczają się gustownym wzorem, świetnie doprasowanym do charakteru stroju. Proponujemy modele bardzo efektownie wykończone z eleganckimi dodatkami.

Stanowiąca esencję elegancji, koszula frakowa jest idealnym dopełnieniem ceremonialnego stroju. Odznacza się białą kolorystyką, plisą oraz brakiem kieszeni na piersiach. Podstawowym elementem są wybitnie szykowne mankiety półokrągłe oraz podwinięte, francuskie. Spinki dodają nie tylko dystynkcji garderobie, ale pozwalają również na personalizację stroju. Stylowe, nowoczesne, klasyczne, z odrobiną humoru, wskazujące na pasję – spinki są ciekawym dodatkiem do męskiej stylizacji wizytowej. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na guziki, z którymi spinki powinny harmonijnie współgrać.

Koszule frakowe wyróżniają się ponadto charakterystycznym kołnierzem łamanym na usztywnionej stójce. Taki typ kołnierzyka dedykowany jest do muchy, nie należy stosować do niego krawata. Zgodnie z zasadami savoir vivre do fraka zalecana jest wyłącznie biała mucha. Należy pamiętać aby skrzydełka kołnierza leżały delikatnie na muszce.

Proponowane przez nas modele to idealne koszule ślubne. W mistrzowski sposób podkreślają rangę uroczystości. Tworzone specjalnie z myślą o ważnych ceremoniach. Ich wyjątkowy charakter podkreślają także tkaniny. Powstają bowiem dzięki wykorzystaniu najlepszych gatunkowo tkanin o idealnym splocie.

Przyjęcie hotelowe, wesele na świeżym powietrzu, zabawa w staropolskim stylu – w naszej ofercie dostępne są koszule, które zapewnią wygodę i świetny wygląd także po ceremonii zaślubin. Podpowiadamy jaki model wybrać.

Współpracujemy z hotelem „Marina Diana”
Adres: http://www.marinadiana.pl

oraz „Kristoff”.
Adres: http://www.kristoff.pl