Odpowiedzią na profesjonalne podejście do kreowania pozytywnego i zintegrowanego wizerunku marki PAŃSTWA firmy są koszule z logo. To propozycje korporacyjne z linii OFFICE FASHION. Od wielu lat ubieramy kancelarie prawnicze i instytucje finansowe, banki i korporacje kapitałowe, salony samochodowe, porty lotnicze, renomowane hotele etc. Mamy świadomość, że dobrze ubrani pracownicy współtworzą silny i indywidualny wizerunek firmy. Najważniejsze jest to aby stworzyć spójny i budzący zaufanie wygląd waszej firmy. Pomoc a w tym obszarze są profesjonalne stroje pracownicze. Elegancka koszula z logo marki buduje zaufanie do marki.

Firma “WYPYCH” gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów – zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zapytań. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą w wyborze zarówno fasonu, modelu, jak i odpowiedniej tkaniny oraz przy ulokowaniu logo w odpowiednim miejscu na koszuli.

Możemy także przeprowadzić szkolenie na ten temat DRESS CODE w Państwa firmie. Dress code to pewien kanon stroju, który wyznacza wyraźne reguły i zasady ubioru służbowego. Jako zjawisko stanowi w Polsce pewne novum i jeszcze ewoluuje. Nie znaczy to jednak, że reguły stały się luźniejsze, wręcz przeciwnie. Ponieważ uczymy się, że zasady ubioru do pracy są niezwykle ważne, to “regulamin” stawia coraz surowsze warunki.